Hangsúly

2015. március 09.

A Gazdaságtudományi Kar Kutatóközpont 2013-ben jött létre a Karon folyó kutatási projektek lebonyolításának segítése érdekében.

2015. március 05.

A Gazdaságtudományi Karon önköltséges alapképzésen, nappali tagozaton tanuló hallgatók közül évről évre egyre többen részesülnek a Gazdaságtudományi Kar és partnerei által alapított rész- vagy teljes ösztöndíjban, köztük a legkiválóbb eredménnyel rendelkező külföldi hallgatók is.

2015. március 05.

A Gazdaságtudományi Kar szívügye a tehetségek támogatása: a kiemelkedő középiskolások, a tehetséges és motivált hallgatók, valamint a sikeres diplomások számára programok sora kínálja a fejlődés lehetőségét. Büszkék vagyunk rá, hogy középiskolában oktató kollégáink szakmai tapasztalataikkal segítik kezdeményezéseinket.

2016. november 13.

Mielőtt megszületik a nagy döntés, érdemes tájékozódni. A legvidámabb kar, ösztöndíj lehetőség, támogatott tehetségek – a szegedi GTK-val kapcsolatban mindenkinek ez jut eszébe. Ha a részletek is érdekelnek, és többet szeretnél arról tudni, miért jó itt tanulni, böngészd át ezeket az oldalakat. Filmek, játékok, olvasnivalók várnak.

Az International Statistical Literacy Project Statisztikai Poszter készítő Verseny eredményhirdetése a GTK-n