Hangsúly

2015. március 09.

A Gazdaságtudományi Kar Kutatóközpont 2013-ben jött létre a Karon folyó kutatási projektek lebonyolításának segítése érdekében.

2015. március 05.

A Gazdaságtudományi Karon önköltséges alapképzésen, nappali tagozaton tanuló hallgatók közül évről évre egyre többen részesülnek a Gazdaságtudományi Kar és partnerei által alapított rész- vagy teljes ösztöndíjban, köztük a legkiválóbb eredménnyel rendelkező külföldi hallgatók is.

2015. március 05.

A Gazdaságtudományi Kar szívügye a tehetségek támogatása: a kiemelkedő középiskolások, a tehetséges és motivált hallgatók, valamint a sikeres diplomások számára programok sora kínálja a fejlődés lehetőségét. Büszkék vagyunk rá, hogy középiskolában oktató kollégáink szakmai tapasztalataikkal segítik kezdeményezéseinket.

2016. november 13.

Mielőtt megszületik a nagy döntés, érdemes tájékozódni. A legvidámabb kar, ösztöndíj lehetőség, támogatott tehetségek – a szegedi GTK-val kapcsolatban mindenkinek ez jut eszébe. Ha a részletek is érdekelnek, és többet szeretnél arról tudni, miért jó itt tanulni, böngészd át ezeket az oldalakat. Filmek, játékok, olvasnivalók várnak.

Urbánné Mező Júlia Veronika PhD védés

2017.09.20-án az MTA Szegedi Területi Bizottság székházában 11 órai kezdettel Urbánné Mező Júlia Veronika védte meg PhD értekezését. A dolgozat témája „Az ifjúsági munkanélküliség kihívásai az Európai Unióban”, témavezetője Dr. Udvari Beáta.