Hangsúly

%1970. március %01.

A Gazdaságtudományi Kar Kutatóközpont 2013-ben jött létre a Karon folyó kutatási projektek lebonyolításának segítése érdekében.

%1970. március %01.

A Gazdaságtudományi Karon önköltséges alapképzésen, nappali tagozaton tanuló hallgatók közül évről évre egyre többen részesülnek a Gazdaságtudományi Kar és partnerei által alapított rész- vagy teljes ösztöndíjban, köztük a legkiválóbb eredménnyel rendelkező külföldi hallgatók is.

%1970. március %01.

A Gazdaságtudományi Kar szívügye a tehetségek támogatása: a kiemelkedő középiskolások, a tehetséges és motivált hallgatók, valamint a sikeres diplomások számára programok sora kínálja a fejlődés lehetőségét. Büszkék vagyunk rá, hogy középiskolában oktató kollégáink szakmai tapasztalataikkal segítik kezdeményezéseinket.

%1970. november %01.

Mielőtt megszületik a nagy döntés, érdemes tájékozódni. A legvidámabb kar, ösztöndíj lehetőség, támogatott tehetségek – a szegedi GTK-val kapcsolatban mindenkinek ez jut eszébe. Ha a részletek is érdekelnek, és többet szeretnél arról tudni, miért jó itt tanulni, böngészd át ezeket az oldalakat. Filmek, játékok, olvasnivalók várnak.

Jól beszélsz németül? Szeretnél egy német diplomát is a szegedi diplomáddal párhuzamosan?
Szeretnéd a németnyelvű képzést rugalmasan, az aktuális tanulmányaid mellé beilleszteni? Szeretnél ösztöndíjjal, térítésmentesen tanulni?
Akkor iratkozz be a Hageni Távegyetem októberben induló félévére és tanulj kettősdiploma-programban, rugalmasan, távoktatásban, német nyelven!