Hangsúly

2015. március 09.

A Gazdaságtudományi Kar Kutatóközpont 2013-ben jött létre a Karon folyó kutatási projektek lebonyolításának segítése érdekében.

2015. március 05.

A Gazdaságtudományi Karon önköltséges alapképzésen, nappali tagozaton tanuló hallgatók közül évről évre egyre többen részesülnek a Gazdaságtudományi Kar és partnerei által alapított rész- vagy teljes ösztöndíjban, köztük a legkiválóbb eredménnyel rendelkező külföldi hallgatók is.

2015. március 05.

A Gazdaságtudományi Kar szívügye a tehetségek támogatása: a kiemelkedő középiskolások, a tehetséges és motivált hallgatók, valamint a sikeres diplomások számára programok sora kínálja a fejlődés lehetőségét. Büszkék vagyunk rá, hogy középiskolában oktató kollégáink szakmai tapasztalataikkal segítik kezdeményezéseinket.

2016. november 13.

Mielőtt megszületik a nagy döntés, érdemes tájékozódni. A legvidámabb kar, ösztöndíj lehetőség, támogatott tehetségek – a szegedi GTK-val kapcsolatban mindenkinek ez jut eszébe. Ha a részletek is érdekelnek, és többet szeretnél arról tudni, miért jó itt tanulni, böngészd át ezeket az oldalakat. Filmek, játékok, olvasnivalók várnak.

Megrendülten tudatjuk, hogy a Gazdaságtudományi Kar alapító tagja, a Szegedi Tudományegyetem korábbi gazdasági főigazgatója, Dr. Andrássy Adél életének 73. évében, 2018. október 1-jén elhunyt.

Friss hírek
2018. október 05.
2018. szeptember 10.

• október 26.
    11:00 - 13:00
    Kölcsönvett képességek – A külföldi tulajdonú vállalatok és az import szerepe a hazai térségek foglalkoztatottságának alakulásában és exportjának diverzifikációjában.
  • november 17. 19:00 - 18. 04:00
  • november 22.
    14:00 - 16:00
  • november 23.
    09:00 - 16:00
  • november 28.
    18:00 - 20:00
    A tájékoztató program során Erasmus+, illetve Campus Mundi részképzésen részt vett GTK-s hallgatók mesélnek magyar nyelven élményeikről, a lehetőségekről és a pályázás menetéről, illetve szolgálnak hasznos tanácsokkal érdeklődő hallgatótársaiknak.