Hangsúly

2015. március 09.

A Gazdaságtudományi Kar Kutatóközpont 2013-ben jött létre a Karon folyó kutatási projektek lebonyolításának segítése érdekében.

2015. március 05.

A Gazdaságtudományi Karon önköltséges alapképzésen, nappali tagozaton tanuló hallgatók közül évről évre egyre többen részesülnek a Gazdaságtudományi Kar és partnerei által alapított rész- vagy teljes ösztöndíjban, köztük a legkiválóbb eredménnyel rendelkező külföldi hallgatók is.

2015. március 05.

A Gazdaságtudományi Kar szívügye a tehetségek támogatása: a kiemelkedő középiskolások, a tehetséges és motivált hallgatók, valamint a sikeres diplomások számára programok sora kínálja a fejlődés lehetőségét. Büszkék vagyunk rá, hogy középiskolában oktató kollégáink szakmai tapasztalataikkal segítik kezdeményezéseinket.

2016. november 13.

Mielőtt megszületik a nagy döntés, érdemes tájékozódni. A legvidámabb kar, ösztöndíj lehetőség, támogatott tehetségek – a szegedi GTK-val kapcsolatban mindenkinek ez jut eszébe. Ha a részletek is érdekelnek, és többet szeretnél arról tudni, miért jó itt tanulni, böngészd át ezeket az oldalakat. Filmek, játékok, olvasnivalók várnak.

• április 27.
    14:00 - 16:00
    Szeretettel várunk minden, a Doktori Iskola iránt érdeklődőt csütörtökön 14 órára a KO Aulába. A tájékoztató témája: - milyen felvételi követelmények vannak? - hogyan épül fel a képzés ( tanórák, kutatás)? - miért hasznos nemzetközi konferenciákra járni, és hogyan támogatja mindezt a Doktori Iskola? - hogyan lehet szakcikkeket írni? - hogyan lehet megszerezni a doktori fokozatot? - hogyan alakul az ösztöndíj (első két évben 140.000 Ft, második két évben 180.000 Ft)? - milyen kiegészítő ösztöndíjak vannak (pl. PADS ösztöndíj programja)?
  • május 3.
    08:00 - 20:00
    A GTK és az ÁJTK hallgatóinak közös sportnapja
  • május 4.
    11:00 - 14:00
    Tantermi előadás: A gyógyszeripari innovációs folyamatok átalakulása Tudományos előadás: Az egyetemi technológia transzfer folyamatok átalakulása a tudásgazdaságban.
  • május 11.
  • június 8.