Fedezd fel!

2018. május 29.

A GTK hallgatói a Somogyi-könyvtár projektjében

2018. április 24.

A 2018. március 1-jén délelőtt sikeresen megtartott „A feltörekvő donorok szerepe a nemzetközi fejlesztési együttműködésben” című tantárgyi előadás, és „A nemzetközi fejlesztési együttműködés átalakulása: új szereplők, új típusú támogatások” című tudományos előadás alapján a Bíráló Bizottság mindkét esetben 100%-os minősítéssel javasolta Dr. Udvari Beáta egyetemi adjunktus részére a „habilitált doktor” cím odaítélését.

2018. február 02.

A Szegedi Tudományegyetem Gazdaságtudományi Karán gyakorlatias oktatási módszerrel tettek kísérletet a vállalkozóvá válás ösztönzésére különböző tudományterületeken tanulmányokat folytató hallgatók körében.

2018. január 09.

Oroszi Nelli: Kisgyermekes anyák lojalitásának vizsgálata a babakozmetikai termékek tekintetében

2017. szeptember 26.

Gondolkodsz rajta, de nehéz elszánnod magad? Itt az ideje első kézből informálódni! Ebben a rovatban a GTK Erasmus ösztöndíjas hallgatói számolnak be kalandjaikról.

2017. március 10.

"A kitartás, tisztesség, stabil értékrend nagyon fontos dolgok"

2017. október 16.

Beszélgetés Lengyel Imrével

Globális üzleti szolgáltatásokat nyújtó magyarországi irodáink Budapesten és Szegeden működnek. A BP különböző üzleti egységeit támogatjuk pénzügy, számvitel, beszerzés, ügyfélszolgálat és egyéb adminisztratív területen. Most neked is lehetőséged nyílik csatlakozni hozzánk gyakornokként!