Fedezd fel!

2018. május 29.

A GTK hallgatói a Somogyi-könyvtár projektjében

2018. április 24.

A 2018. március 1-jén délelőtt sikeresen megtartott „A feltörekvő donorok szerepe a nemzetközi fejlesztési együttműködésben” című tantárgyi előadás, és „A nemzetközi fejlesztési együttműködés átalakulása: új szereplők, új típusú támogatások” című tudományos előadás alapján a Bíráló Bizottság mindkét esetben 100%-os minősítéssel javasolta Dr. Udvari Beáta egyetemi adjunktus részére a „habilitált doktor” cím odaítélését.

2018. február 02.

A Szegedi Tudományegyetem Gazdaságtudományi Karán gyakorlatias oktatási módszerrel tettek kísérletet a vállalkozóvá válás ösztönzésére különböző tudományterületeken tanulmányokat folytató hallgatók körében.

2018. január 09.

Oroszi Nelli: Kisgyermekes anyák lojalitásának vizsgálata a babakozmetikai termékek tekintetében

2017. szeptember 26.

Gondolkodsz rajta, de nehéz elszánnod magad? Itt az ideje első kézből informálódni! Ebben a rovatban a GTK Erasmus ösztöndíjas hallgatói számolnak be kalandjaikról.

2017. március 10.

"A kitartás, tisztesség, stabil értékrend nagyon fontos dolgok"

2017. október 16.

Beszélgetés Lengyel Imrével

A Proko Travel ösztöndíj kapcsán kérdeztük Prónay Szabolcsot, a Proko Travel Kft. munkatársát, karunk oktatóját.