Fedezd fel!

2018. október 26.

Szakálné Kanó Izabella habilitációs előadásai

2018. szeptember 28.

Okos összefogással a fenntartható közlekedésért. A projekt célja innovatív közlekedésszervezési megoldások kidolgozása Szegeden.

2018. május 29.

A GTK hallgatói a Somogyi-könyvtár projektjében

2017. szeptember 26.

Gondolkodsz rajta, de nehéz elszánnod magad? Itt az ideje első kézből informálódni! Ebben a rovatban a GTK Erasmus ösztöndíjas hallgatói számolnak be kalandjaikról.

2018. február 02.

A Szegedi Tudományegyetem Gazdaságtudományi Karán gyakorlatias oktatási módszerrel tettek kísérletet a vállalkozóvá válás ösztönzésére különböző tudományterületeken tanulmányokat folytató hallgatók körében.

2017. március 10.

"A kitartás, tisztesség, stabil értékrend nagyon fontos dolgok"

2017. október 16.

Beszélgetés Lengyel Imrével

kinai_egyuttmukodes

A Szegedi Tudományegyetem és az SZTE Gazdaságtudományi Kar képviseletében Szakál Péter oktatási igazgató és Kovács Péter, a Gazdaságtudományi Kar dékánja 2019. január végén Kínába utazott. A látogatás során több egyetemmel is együttműködési megállapodást írtak alá.