Fedezd fel!

%1970. október %01.

Szakálné Kanó Izabella habilitációs előadásai

%1970. szeptember %01.

Okos összefogással a fenntartható közlekedésért. A projekt célja innovatív közlekedésszervezési megoldások kidolgozása Szegeden.

%1970. május %01.

A GTK hallgatói a Somogyi-könyvtár projektjében

%1970. szeptember %01.

Gondolkodsz rajta, de nehéz elszánnod magad? Itt az ideje első kézből informálódni! Ebben a rovatban a GTK Erasmus ösztöndíjas hallgatói számolnak be kalandjaikról.

%1970. február %01.

A Szegedi Tudományegyetem Gazdaságtudományi Karán gyakorlatias oktatási módszerrel tettek kísérletet a vállalkozóvá válás ösztönzésére különböző tudományterületeken tanulmányokat folytató hallgatók körében.

%1970. március %01.

"A kitartás, tisztesség, stabil értékrend nagyon fontos dolgok"

%1970. október %01.

Beszélgetés Lengyel Imrével

Jól beszélsz németül? Szeretnél egy német diplomát is a szegedi diplomáddal párhuzamosan?
Szeretnéd a németnyelvű képzést rugalmasan, az aktuális tanulmányaid mellé beilleszteni? Szeretnél ösztöndíjjal, térítésmentesen tanulni?
Akkor iratkozz be a Hageni Távegyetem októberben induló félévére és tanulj kettősdiploma-programban, rugalmasan, távoktatásban, német nyelven!