Friss hírek

%1970. június %01.

Jól beszélsz németül? Szeretnél egy német diplomát is a szegedi diplomáddal párhuzamosan?
Szeretnéd a németnyelvű képzést rugalmasan, az aktuális tanulmányaid mellé beilleszteni? Szeretnél ösztöndíjjal, térítésmentesen tanulni?
Akkor iratkozz be a Hageni Távegyetem októberben induló félévére és tanulj kettősdiploma-programban, rugalmasan, távoktatásban, német nyelven!

%1970. június %01.

A GTK Kari Tanácsa köszöntötte a pécsi OTDK résztvevőit és felkészítő tanáraikat

%1970. június %01.

Nemzeti felsőoktatási ösztöndíjban tanulmányi és szakmai eredményeik magas színvonalának megtartása céljából a felsőoktatási intézmények azon hallgatói részesülhetnek, akik kiemelkedő tanulmányi eredményt értek el, illetőleg szakmai területen kimagasló munkát végeztek.

%1970. május %01.

A Magyar Államkincstár Csongrád Megyei Igazgatóság pályázatot hirdet értékpapír-forgalmazási referens feladatkör határozatlan idejű kormányzati szolgálati jogviszony keretében történő betöltésére

%1970. május %01.