Friss hírek

2019. február 04.

A Szegedi Tudományegyetem és az SZTE Gazdaságtudományi Kar képviseletében Szakál Péter oktatási igazgató és Kovács Péter, a Gazdaságtudományi Kar dékánja 2019. január végén Kínába utazott. A látogatás során több egyetemmel is együttműködési megállapodást írtak alá.

2019. január 24.

A Szegedi Tudományegyetem kitüntetését a diplomaosztó ünnepségen, 2019. január 17-én vehette át a Gazdaságtudományi Kar előző dékánja.

2018. december 11.

Csoma Róbert sikeresen védte meg 2018. december 6-án Az uniós fejlesztési támogatások abszorpciójának néhány jellegzetessége címú doktori disszertációját. A Bíráló Bizottság javasolta Csoma Róbert részére a PhD fokozat odaítélését. Témavezető: Prof. Dr. Voszka Éva

2018. november 26.

November 9-10. között szakmai és szórakoztató programokkal teli kiránduláson ismerhették meg jobban egymást és tanáraikat a GTK-sok.

2018. november 13.

A PénzSztár verseny megyei selejtezőjének adott otthont a GTK 2018. november 8-án délután 14 és 18 óra között. Az országban párhuzamosan 23 helyszínen mérték össze tudásukat a középiskolás csaptok.

kinai_egyuttmukodes