Friss hírek

2018. február 19.

Ideje lenne felfrissíteni a németből tanultakat? Szívesen dolgoznál egy német vállalatnál? Beiratkoznál a hageni távegyetemre? Használható nyelvtudásra vágysz?

2017. december 18.

Megjelent a HVG és Heti Válasz felsőoktatási rangsora

2018. február 11.

Az Auchan Csoport egyik kiemelkedő színvonalú, 4 éves nemzetközi vezetői utánpótlás programját, az Auchan Executive Graduate Programot ajánljuk már diplomával rendelkezők figyelmébe. 2018. szeptemberi kezdésre a jelentkezési időszak: 2018. március 23-ig. További információ: https://allas.auchan.hu/graduate

2018. január 24.

2018. január 19-én, pénteken 97 új közgazdásszal gyarapodott a hazai gazdasági szakemberek közössége.

2018. január 24.

Az alapítvány elnöke a diplomaosztó ünnepségen vette át a GTK Kiemelkedő Partnere Díjat.

2017. december 18.

A ContiTech Rubber Industrial Kft. Folyamatfejlesztési adminisztrációs és Műszaki adminisztrációs gyakornokot keres.