Kiemelt hírek

2017. november 19.

A szakest izgalmainak kipihenése után a GM Club szakmai előadással folytatta a féléves programját.

2017. november 19.

2017. november 16-án a Gazdaságtudományi Kar épületében az SZTE GTK Kutatóközpontjának és az MTA Szegedi Területi Bizottság Gazdaságtudományi Szakbizottságának szervezésében vehettek részt az érdeklődők az egész napos konferencián. A konferencia partnere volt a Budapesti Corvinus Egyetem Corvinus Science Shop.

2017. november 15.

Karunk hallgatóinak az e-sport területén kellett megállnunk a helyüket, ugyanis október 19-én a Marketing Klub szervezte meg az I. GTK-s eSportEst-et a LvL Up Esport Bárban.

2017. november 10.

2017. 11. 08-án 18 órától tartotta meg a Szegedi Tudományegyetem Gazdaságtudományi Kara a mesterképzések tájékoztatóját, ahol fontos információkat tudhattak meg az érdeklődők a februárban induló mesterszakokról és azok érdekességeiről.

2017. november 09.

2017. október 23-án a Gazdaságtudományi Kar hallgatói a franciaországi Chambéry városába utaztak.

Január végi kezdéssel gyakornoki program indul GTK-s hallgatóknak a BP szegedi irodájában pénzügy-számvitel és beszerzés területen.