Kiemelt hírek

2017. szeptember 11.

ProCivicStat Nemzetközi Statisztikai Konferencia a GTK-n

2017. augusztus 28.

A Nemzeti Felsőoktatási Törvény szellemében az SZTE Gazdaságtudományi Kara (továbbiakban: GTK) demonstrátori pályázatot hirdet a 2017/2018. tanév I. félévére, hogy ezáltal a Kar oktató-nevelő munkájába bevonja és felkészítse hivatásuk magas színvonalú művelésére az arra legalkalmasabb jelölteket.

2017. július 27.

A népszerű szakokat kínáló gazdaságtudományi képzési terület idén is sok tanulni vágyót vonz a felsőoktatásba: pár hét múlva több száz új közgazdász hallgató kezdheti meg tanulmányait a szegedi Gazdaságtudományi Karon.

Urbánné Mező Júlia Veronika PhD védés

2017.09.20-án az MTA Szegedi Területi Bizottság székházában 11 órai kezdettel Urbánné Mező Júlia Veronika védte meg PhD értekezését. A dolgozat témája „Az ifjúsági munkanélküliség kihívásai az Európai Unióban”, témavezetője Dr. Udvari Beáta.