GTK 2014. Július

2014. július 18.

Dr. Révész Balázs, egyetemi docens, a Szegedi Tudományegyetem marketing és kommunikációs igazgatója tartott előadást július 17-én a szegedi Gazdaságtudományi Karon.

2014. július 16.

Dr. Garamhegyi Ábel, egyetemi docens, a BARCO alelnöke tartott előadást július 15-én a szegedi Gazdaságtudományi Karon.

2014. július 14.

Prof. Dr. Szabó Gábor, a Szegedi Tudományegyetem rektora tartott előadást július 10-én a szegedi Gazdaságtudományi Karon.

2014. július 09.

Járai Zsigmond, a Magyar Nemzeti Bank felügyelő bizottságának korábbi elnöke tartott előadást július 8-án a szegedi Gazdaságtudományi Karon.

2014. július 02.

A Szegedi Tudományegyetem Gazdaságtudományi Kara, a Csongrád megyei Kereskedelmi és Iparkamara és a CIB Bank ZRt. szervezésében a CIB ECOdemia Nyári Egyetem rendezvénysorozat 2014 júliusában újra tisztelettel várja a Dél-Alföld gazdaság iránt érdeklődő vállaltvezetőit, gazdasági szakembereit.