Kettős diploma megállapodás

Új kettősdiploma-megállapodás

Pelle Anita, az International Economy and Business angol nyelvű mesterképzésünk szakfelelőse június elején szándéknyilatkozatot írt alá double degree együttműködésre a kunmingi Yunnan Egyetem (YNU) Gazdaságtudományi Karának dékánjával.

A nyilatkozat értelmében az együttműködés jogi kereteinek rögzítése indul meg mindkét egyetemen, majd az SZTE GTK fogadja a YNU kiválasztott hallgatóit hároméves mesterképzésük második évében. A kínai hallgatók európai fókuszú nemzetközi gazdasági kurzusokat hallgatnak illetve szakdolgoznak Szegeden, melynek sikeres teljesítése esetén az SZTE GTK mesterszakos diplomáját is megkapják.

SZTE GTK Főépület

A Felsőoktatási Törvény szellemében az SZTE Gazdaságtudományi Kara (továbbiakban: GTK) demonstrátori pályázatot hirdet a 2019/2020. tanév I. félévére, hogy ezáltal a Kar oktató-nevelő munkájába bevonja és felkészítse hivatásuk magas színvonalú művelésére az arra legalkalmasabb jelölteket.