SZTE GTK Mesterképzések tájékoztatója

2017. 11. 08-án 18 órától tartotta meg a Szegedi Tudományegyetem Gazdaságtudományi Kara a mesterképzések tájékoztatóját, ahol fontos információkat tudhattak meg az érdeklődők a februárban induló mesterszakokról és azok érdekességeiről.

Többek közt az egyes szakokkal, a jelentkezéssel, pontszámítással vagy a képzési formákkal kapcsolatban is lehetett informálódni és kérdezni.

A GTK mesterképzéseit a szak-, illetve képzésfelelősök mutatták be, kitérve az egyes képzések sajátosságaira. A nemzetközi gazdaság és gazdálkodás mesterszakot Dr. Pelle Anita, a pénzügy mesterszakot Dr. Kovács György, a vállalkozásfejlesztés mesterszakot Dr. Imreh Szabolcs, a marketing mesterszakot Dr. Prónay Szabolcs ismertette, kiemelve azokat a lehetőségeket is, amelyek a mesterképzéseken tanulók számára nyitottak: a double degree képzések, a világszerte elérhető részképzési együttműködések és a gyakorlatias képzési struktúra egyaránt vonzóvá tesz a GTK mesterszakjait.

További információ a képzésekről: http://www.eco.u-szeged.hu/felvetelizoknek/mesterkepzesek

Megrendülten tudatjuk, hogy a Gazdaságtudományi Kar alapító tagja, a Szegedi Tudományegyetem korábbi gazdasági főigazgatója, Dr. Andrássy Adél életének 73. évében, 2018. október 1-jén elhunyt.

Friss hírek
2018. október 05.
2018. szeptember 10.

• október 26.
    11:00 - 13:00
    Kölcsönvett képességek – A külföldi tulajdonú vállalatok és az import szerepe a hazai térségek foglalkoztatottságának alakulásában és exportjának diverzifikációjában.
  • november 17. 19:00 - 18. 04:00
  • november 22.
    14:00 - 16:00
  • november 23.
    09:00 - 16:00
  • november 28.
    18:00 - 20:00
    A tájékoztató program során Erasmus+, illetve Campus Mundi részképzésen részt vett GTK-s hallgatók mesélnek magyar nyelven élményeikről, a lehetőségekről és a pályázás menetéről, illetve szolgálnak hasznos tanácsokkal érdeklődő hallgatótársaiknak.