Újabb GTK-s siker

A győri Széchenyi István Egyetem Kautz Gyula Szakkollégiuma által 2017. február 10-12. között megrendezett Országos Pénzügyi Esettanulmányi Versenyen az SZTE GTK Pénzügytani Szakcsoportjának demonstrátoraiból kiállított csapat 2. helyezést ért el.

A verseny immár XV. alkalommal került megrendezésre, a Kárpát-medencei közgazdasági képzést folytató felsőoktatási intézmények 17 csapata vett részt rajta. A GTK-ról érkező csapat tagjai Máté Andor, Rácz Tamás, Szládek Dániel és Tóth Balázs pénzügy mesterszakos hallgatók voltak, felkészítő tanáruk Dr. Kovács György.

Globális üzleti szolgáltatásokat nyújtó magyarországi irodáink Budapesten és Szegeden működnek. A BP különböző üzleti egységeit támogatjuk pénzügy, számvitel, beszerzés, ügyfélszolgálat és egyéb adminisztratív területen. Most neked is lehetőséged nyílik csatlakozni hozzánk gyakornokként!