borito

XVII. Országos Esettanulmány Verseny, SZTE GTK

2016. február 29.

Csapatok prezentációi a kari fordulón.

Az ország legrangosabb üzleti esettanulmány versenyén tizenhetedik éve vesznek részt a legjobb hazai és határon túli üzleti képzést nyújtó egyetemek csapatai.

Az esetmegoldó csapatok egy létező vállalat aktuális problémáira adtak komplex megoldást 10 perces prezentációjuk keretében. A feladat lényege a probléma pontos meghatározása és a megoldáshoz vezető út megtalálása. A prezentációkat a csapatok otthon készítették el, és a kari fordulón a zsűri előtt prezentálták.

Az esettanulmány verseny első helyezettjei BA képzési szinten: Nemes Ágnes, Karádi Luca Sára, Csóti Annamária és Rácz Tamás Attila.

MA képzési szinten a dobogó élén állnak, és ezáltal az SZTE képviselik a XVII. Országos Esettanulmány Versenyen: Sipos Tímea, Rádóczi Zsolt, Honti Tamás, Árvai Dávid.

Gratulálunk a helyezetteknek és köszönjük a részvételt!