Országos Média Diákverseny

Újabb GTK siker

Második helyezés az Országos Média Diákverseny döntőjében

A Gazdaságtudományi Kar marketing mester szakos hallgatókból álló csapata prezentációjával második. helyezést ért el december 9-én az Országos Média Diákverseny döntőjében.

A csapat tagjai:

• Sebők Beatrix
  • Virág Anna
  • Honti Tamás

Honti Tamás egyúttal a legjobb prezentálónak járó különdíjat is elnyerte.

Az Országos Média Diákverseny célja elősegíteni az egyetemi és főiskolai hallgatók körében a kommunikációs stratégiai tervezés, azon belül a médiatervezés gyakorlati megismerését, népszerűsítését, továbbá hozzájárulni a hallgatók szakmai fejlődéséhez. A verseny témáját idén Renault Hungária Kft. írta ki, elektromos autó témakörben.

A győri Széchenyi István Egyetem Kautz Gyula Szakkollégiuma által 2017. február 10-12. között megrendezett Országos Pénzügyi Esettanulmányi Versenyen az SZTE GTK Pénzügytani Szakcsoportjának demonstrátoraiból kiállított csapat 2. helyezést ért el.