GTK-s siker az Országos Controlling Esettanulmányi Versenyen

2. helyezést ért az SZTE GTK Pénzügytani Szakcsoportjának demonstrátoraiból kiállított csapat az Országos Controlling Esettanulmányi Versenyen

A Budapesti Gazdasági Egyetem Lámfalussy Sándor Szakkollégiuma által 2016. december 3-5. között megrendezésre került Országos Controlling Esettanulmányi Versenyen (V. alkalommal került megrendezésre az OCEV, melyen a Kárpát-medencei közgazdasági képzést folytató felsőoktatási intézmények vesznek részt) az SZTE GTK Pénzügytani Szakcsoportjának demonstrátoraiból kiállított csapat 2. helyezést ért el. A csapat tagjai: Kókai Péter, Máté Andor, Szládek Dániel és Tóth Balász pénzügy mesterszakos hallgatók.

Urbánné Mező Júlia Veronika PhD védés

2017.09.20-án az MTA Szegedi Területi Bizottság székházában 11 órai kezdettel Urbánné Mező Júlia Veronika védte meg PhD értekezését. A dolgozat témája „Az ifjúsági munkanélküliség kihívásai az Európai Unióban”, témavezetője Dr. Udvari Beáta.