GTK-s siker az Országos Controlling Esettanulmányi Versenyen

2. helyezést ért az SZTE GTK Pénzügytani Szakcsoportjának demonstrátoraiból kiállított csapat az Országos Controlling Esettanulmányi Versenyen

A Budapesti Gazdasági Egyetem Lámfalussy Sándor Szakkollégiuma által 2016. december 3-5. között megrendezésre került Országos Controlling Esettanulmányi Versenyen (V. alkalommal került megrendezésre az OCEV, melyen a Kárpát-medencei közgazdasági képzést folytató felsőoktatási intézmények vesznek részt) az SZTE GTK Pénzügytani Szakcsoportjának demonstrátoraiból kiállított csapat 2. helyezést ért el. A csapat tagjai: Kókai Péter, Máté Andor, Szládek Dániel és Tóth Balász pénzügy mesterszakos hallgatók.

A győri Széchenyi István Egyetem Kautz Gyula Szakkollégiuma által 2017. február 10-12. között megrendezett Országos Pénzügyi Esettanulmányi Versenyen az SZTE GTK Pénzügytani Szakcsoportjának demonstrátoraiból kiállított csapat 2. helyezést ért el.