SZTE GTK Főépület

Válságok társadalmi és gazdasági hatásai kerekasztal beszélgetés

2015. október 27.

2015. november 2-5. között a Központi Statisztikai Hivatal Szegedi főosztálya, a Szegedi Tudományegyetem Gazdaságtudományi Kara, az Erste Bank, a Csongrád Megyei Kereskedelmi és Iparkamara és a Szeged ÁRKÁD Bevásárlóközpont közösen Takarékosság hete rendezvénysorozatot szervez.

Ennek keretében 2015. november 2-án 18 órától sajtó nyilvános kerekasztal beszélgetést rendezünk Válságok társadalmi és gazdasági hatásai címmel, amelyre tisztelettel meghívjuk.

A rendezvény helyszíne a Szegedi Tudományegyetem Gazdaságtudományi Kara (6722 Szeged, Kálvária sugárút 1.). A rendezvény tervezett hossza 100 perc.

Az est célja a válságok és hatásaival kapcsolatos beszélgetés, a téma körbejárása pénzügyi – gazdasági – társadalmi – demográfiai szempontból neves szakértők vezetésével.

A beszélgetés résztvevői

• Kovács Árpád, a Költségvetési Tanács elnöke
  • Kovács Levente, a Bankszövetség főtitkára
  • Krisán László, a KAVOSZ Zrt. vezérigazgatója
  • Sándor György, a Központi Statisztikai Hivatal elnöki tanácsadója
  • Szapáry György, volt jegybank alelnök, Magyarország volt washingtoni nagykövete
  • Szenczy Sándor, a Baptista Szeretetszolgálat elnöke

A beszélgetés moderátora: Holka László (Központi Statisztikai Hivatal, Kommunikációs Osztály)

A rendezvényen való részvétel előzetes regisztrációhoz kötött.

Kérjük, részvételi szándékát a regisztrációs felületen jelezze 2015. október 31-ig.