Enrollment2015

Évről évre bővül a csapat

2015. szeptember 07.

Száznál is több külföldi hallgató iratkozott be a szegedi Gazdaságtudományi Karra a 2015/2016-os tanévre.

Még csak a szemeszter első hete zajlik, de máris megtelt az épület nemzetközi hallgatókkal. Szeptember 1-jén az angol nyelvű BA képzésben résztvevők iratkozhattak be, pénteken pedig a mesterszakos hallgatók, valamit az Erasmus programban érkező kezdték a napjukat a hivatalos bejelentkezéssel.

Karunk dékánja barátságos szavakkal üdvözülte az újonnan érkezőket. Dr. Vilmányi Márton eredményes és felüdítő itt tartózkodást kívánt a legfrissebb hallgatóknak ebben a pezsgő kulturális élettel rendelkező városban. Ezt követően Pusztai-Varga Ildikó, nemzetközi kapcsolatok programmenedzser segített a hallgatóknak hasznos információkkal a képzést, annak felépítését, a tanulmányi- és vizsgaszabályzatot, a szemesztert illetően. Bödő Kinga, a nemzetközi hallgatók tanulmányi előadója személyesen segédkezetett, hogyminden hallgató regisztrációja rendben történjen. Mivelminden hallgató részt vett egy mini-kurzuson, ahol az egyetem által használt elektronikus rendszerekkel ismerkedhetett meg, így már senki számára sem maradt rejtély az ETR, CooSpace, vagy a Modulo működése.

Sok sikert kívánunk a tanév során minden egyes hallgatónknak!

Galéria:

Beiratkozás 2015 - angol képzés