Kiemelt hírek

2024. április 25.

Mint tudjátok, Karunk idén ünnepli 25. jubileumát! Ezt szeretnénk Veletek együtt megünnepelni, ezért szervezünk egy igazi GTK Szülinapi Pikniket!

2024. április 25.

Hamarosan érkezik az SZTE IKIKK Digitális Társadalom Kompetenciaközpont és a Somogyi-könyvtár vadonatúj rendezvény-sorozatának legújabb tudománynépszerűsítő előadása.

2024. április 23.

Április 17-én immár második alkalommal szervezte meg karunk a European Ethics Bowl (EEB) nemzetközi vitaverseny nemzeti fordulóját, mely egyben előválogató is volt az őszi szlovéniai elődöntőre.

2024. április 09.

Abban ugye egyetértünk, hogy pénzügyei mindenkinek vannak? És az ideális az, ha ért is hozzá?

2024. április 15.

Az SZTE GTK a kutatás, az oktatás és az egyetemi esélyegyenlőség előmozdítása kapcsán is aktívan együttműködik a Vakok és Gyengénlátók Csongrád-Csanád Megyei Egyesületével.

2024. március 13.

Az idei tavaszi félévben is izgalmas előadásokkal készült Dr. Imreh-Tóth Mónika a "Női vállalkozók" című kurzus keretében!

2024. április 24.

Hazánk EU-tagságának 20. évfordulója alkalmából az ÁJTK kerekasztal-beszélgetést szervezett április 18-án.

2024. április 09.

Dr. Bajmócy Zoltán tartott előadást a Dugonics Társaság Elnökségének előadóülésén.

2024. április 11.
2024. március 27.

A Szegedi Tudományegyetem Önvezető Jármű Társadalomtudományi Kutatócsoportja a ZalaZone tesztpályán végez méréseket.

2024. március 20.

Márciusban négy marketing mesterszakos hallgatónk ismét lehetőséget kapott, hogy az Erasmus+ Blended Intensive Program (BIP) keretében eltölthessenek egy hetet Leónban, Spanyolországban, és a Let’s play for SDG 12! során a fenntarthatóság témakörében mélyíthessék el tudásukat.