Szegedi Tudományegyetem, Gazdaságtudományi Kar Ahol tudás és szándék találkozik

GTK 2012. Január
2012. február 02.

GTK

Konzultációs időpontok a GTK-n a felvételi eljárással és a kari ösztöndíjakkal kapcsolatban

2012. január 31.

Csak a GTK!

Ösztöndíjak alapítása a költségtérítéses gazdaságtudományi képzésekben résztvevők támogatására a Szegedi Tudományegyetem Gazdaságtudományi Karán.

2012. január 31.

gtk59

A szakmai érdeklődés vagy az állami ösztöndíj a fontosabb szempont pályaválasztáskor?

diploma

A Szegedi Tudományegyetem Gazdaságtudományi Karán 2012. január 28-án az előírt feltételek szabályszerű teljesítése után 118 jelölt diplomájának átadására került sort a József Attila Tanulmányi és Információs Központban.

Sófi Ösztöndíj

2001. január 2-án alapított Szegedi Tudományegyetem Sófi József Alapítvány célja a legjobb tanulmányi és tudományos teljesítményt nyújtó, tehetséges egyetemisták anyagi támogatása ösztöndíjak által.