Szegedi Tudományegyetem, Gazdaságtudományi Kar Ahol tudás és szándék találkozik

Hírek  --  Hírek  --  SZTE GTK hírarchívum  --  GTK 2014. Január

Hasznos információk és még nyerhetek is? – Online kérdőív a karrierről és az oktatásról

student_life1

Figyelmetekbe ajánljuk a trendence Graduate Barometer Europe (GBE) 2014-es felmérését. A kérdőív kitöltése online történik, a válaszadás gyors és egyszerű.

2014. január 08.
A trendence Graduate Barometer Európa legnagyobb karrierrel és oktatással foglalkozó felmérése, amelyben közel 1000 egyetem, illetve főiskola vesz részt. A felmérés Európa-szerte gyűjti a hallgatók véleményét, és rámutat a különböző országok között megfigyelhető hasonlóságokra és különbségekre.

Az online felületen írd meg Te is a véleményedet többek között arról, hogy mennyire vagy elégedett a tanulmányaiddal, és milyen karrierterveid vannak.

A kérdőív kitöltéséhez klikk ide: www.trendence-gradbarometer.eu

A kérdőív kitöltése után összehasonlíthatod válaszaidat az európai hallgatók jellemző válaszaival. Ezen kívül a következő nyeremények egyike is a tiéd lehet:

* 5 x 500€ értékű Amazon utalvány

* 10 x 200€ értékű Amazon utalvány

Mindenkit biztosíthatunk arról, hogy a válaszok névtelenek, valamint, hogy a személyes adatok védelme teljesül.

Az online kérdőívet tartalmozó linkhez 2014. Március 1-ig van hozzáférési lehetőség! A felmérés kitöltése német vagy angol nyelven lehetséges.