Szegedi Tudományegyetem, Gazdaságtudományi Kar Ahol tudás és szándék találkozik

Hírek  --  Hírek  --  SZTE GTK hírarchívum  --  GTK 2013. Szeptember

BigOne – mérlegen a tudásod!

Bigone_plakat_kozepes

Idén immáron 6. alkalommal kerül megrendezésre a BigOne játék, a KPMG egyik sikeres és nagy múltú online szimulációs vetélkedője, ahol te és barátaid kipróbálhatjátok:

VAJON MILYEN KÖNYVVIZSGÁLÓK LENNÉTEK?

2013. szeptember 17.

A szimuláció során egy virtuális irodában egy képzeletbeli tanácsadó cég munkatársaként, üzleti esetekhez kell megoldásokat nyújtanotok.

Barátaiddal/iskolatársaiddal alapíts egy háromfős csapatot és bizonyítsátok be, hogy Ti vagytok a legjobbak!

A fődíj: hosszú hétvége Londonban!

Játssz velünk és tapasztald meg, milyen feladatok várnak rád egy könnyvvizsgáló cég munkatársaként. Teljesítsd a szakmai kihívást jelentő izgalmas feladatokat és kerülj a legjobbak közé, hogy értékes nyereményekkel is gazdagodhass.

További információ, regisztráció és a játék a www.bigone.hu és a www.facebook.com/kpmginhungary oldalakon érhető el.

Regisztrációs határidő: 2013. október 29.

Bigone_plakat_kozepes