Szegedi Tudományegyetem, Gazdaságtudományi Kar Ahol tudás és szándék találkozik

Hírek  --  Hírek  --  SZTE GTK hírarchívum  --  GTK 2013. December

Sikeres volt a GTK konferenciája

gtk59

A két napos rendezvényre november 28-29-én került sor.

2013. december 12.

A konferencia „Menedzsment innovációk business-ben és non-business-ben“ címmel került megrendezésre. A résztvevők között karunk oktatóin és dolgozóin kívül más karok munkatársai, különösen a gazdaságtudományi szakterületről, valamint egyéb meghívott vendégek szerepeltek. Köztük volt Prof. Dr. Gábor Szabó a Szegedi Tudományegyetem rektora, Dr. Chikán Attila Budapesti Corvinus Egyetemről, Dr. Farkas Ferenc, CSc, a Pécsi Tudományegyetem professzora, valamint Dr. Szintay István a Miskolci Egyetemről.

A konferencián menedzsment innovációkról, trendekről, szolgáltatásokról, valamint a non-business területekről, például a non-profit szervezetekről esett szó – mondta el Kazár Klára, a konferencia egyik főszervezője. – Öröm volt megszervezni a konferenciát, úgy gondoljuk, hogy sikeresnek tekinthető. Két nap alatt rengeteg jó előadót hallgathattak meg a résztvevők érdekes témákban.