Szegedi Tudományegyetem, Gazdaságtudományi Kar Ahol tudás és szándék találkozik

Hírek  --  Hírek  --  SZTE GTK hírarchívum  --  GTK 2012. November

Területfejlesztési hatáskörök változása Magyarországon c. előadás a Regionalista Diákkör szervezésében

regionalista_diakkor

A Regionalista Diákkör szervezésében november 26-án 18-órától tart előadást Vadász Csaba, Csongrád-megye főjegyzője a KO Aulában. Az előadást beszélgetés követi. A téma a területfejlesztési hatáskörök változása Magyarországon, a Megyei Önkormányzatok szerepe a 2014-20-as költségvetési ciklus forráslehívására való felkészülésben.

2012. november 21.

A Regionalista Diákkör a regionális és környezeti gazdaságtan mesterszakról 2011-ben kiindult hallgatói kezdeményezés, amelyet megújult formában indítunk útjára. Ennek keretében a karon végzett szakemberek regionális és környezeti témákkal kapcsolatos előadásait hallgathatják meg, amelyeket a téma közös megvitatása követ. A hallgatói közösségépítést Szeged városában további informális beszélgetés során folytatjuk az érdeklődőkkel.

Az eseményre minden érdeklődőt szeretettel várunk.

Elekes Zoltán

email: elekes.zoltan@eco.u-szeged.hu