Szegedi Tudományegyetem, Gazdaságtudományi Kar Ahol tudás és szándék találkozik

Hírek  --  Hírek  --  SZTE GTK hírarchívum  --  GTK 2011. Szeptember

The Future of Healthcare

The Future of Healthcare poszter részlet

A németországi Siemens Healthcare Chief Technology and Innovation Think Tank Irodája nemzetközi hallgatói versenyt rendez "Az egészségügy jövője" címmel, amelynek középpontjában a technológiai fejlődés és társadalmi változások mai globális egészségügyi rendszerekre gyakorolt hatásához kapcsolódó multidiszciplináris ötletek állnak.

2011. szeptember 28.

The Future of Healhtcare PoszterA 10 döntős egy legfeljebb 3 hónapos időtartamra szóló meghívást nyer a Siemens Healthcare innovációs táborába. A tábor végén a zsűri értékelése alapján összesen 15 000 eurót osztanak szét a döntősök között.

A diákok bármely tudományterületről pályázhatnak pl.: orvostudomány, orvos-biológiai mérnöki, informatikai /internetes technológiák, közgazdaságtan, mérnöki területek stb. A javaslatok benyújtási határideje 2011. november 7. A részleteket az alábbi felhívás és a mellékelt tájékoztatók tartalmazzák.

További információ: