kiemelt_superbrands

A legjobb márkák közé került a Szegedi Tudományegyetem

A legjobb márkákat minősítő Superbrands 2017 díjat kapott a Szegedi Tudományegyetem. A szakmai szempontok és a fogyasztók körében végzett márkaismertségi és -kedveltségi kutatás alapján odaítélt elismerés visszajelzés az egyetemen folyó magas színvonalú oktatási, kutatási és gyógyító tevékenységről.

Martinek Tamás, az SZTE közkapcsolati rektorhelyettese úgy fogalmazott, a Superbrands 2017 díj az intézmény többéves márkaépítő tevékenységének elismerése, ugyanakkor a „fogyasztók” - a hallgatók, az universitas ipari partnerei, a páciensek – visszajelzése az itt folyó magas színvonalú oktatási, kutatási és gyógyító tevékenységről.

Idén tizenharmadik alkalommal ítélte oda a Superbrands Magyarország szakértői bizottsága a Superbrands díjakat. A zsűri elismert szakembereiből áll, akik döntésükkel tanúsítják a díjazott márkák eddigi sikerességét és hitelességét. A jelölés kizárólag szakmai szempontok alapján történik, arra sem pályázni, sem jelentkezni nem lehet. A Superbrands nagy hangsúlyt fektet a fogyasztók elérésére, így a márkák szakmai és pénzügyi előszűrése után, a bizottság értékelése 2017-ban is kiegészült a GfK Hungaria Piackutató Intézet által a fogyasztók körében végzett online márkaismertségi és kedveltségi kutatással.

superbrands_SZTE

Idén huszonkét éve, hogy a marketinggel és kommunikációval foglalkozó szaktekintélyek útjára indították a programot Nagy-Britanniában. A cél kettős volt: a kiemelkedő márkák reflektorfénybe állítása, valamint követendő példák felmutatása. A program az indulás óta a világ minden részén ismertté vált, ma már csaknem kilencven országban jelent különleges minősítést a Superbrands cím.

SZTEinfo

Fotó: Bobkó Anna

Pénzügyi Békéltető Testület

A Magyar Nemzeti Bank mellett működő Pénzügyi Békéltető Testület pályázatot hirdet az alternatív vitarendezés tárgykörébe tartozó tudományos kutatási tevékenység támogatására egyetemi hallgatók és 35 éven aluli fiatal pályakezdők részére.

Friss hírek
2017. május 30.