Szegedi Tudományegyetem, Gazdaságtudományi Kar Ahol tudás és szándék találkozik

Hírek  --  Hírek  --  SZTE GTK hírarchívum  --  GTK 2014. November

Kezdd karriered a Mercedes-Benznél!

karrier_iroda_mercedes

Szeretnél a világ első autómárkája, a Mercedes-Benz kecskeméti gyárának csapatához csatlakozni?

2014. november 25.

Ha nyitott, lelkes vagy, szereted a kihívásokat és valóban fejlődni szeretnél, nálunk a helyed!

Gyere el tájékoztató napunkra és tudj meg többet gyakornoki programunkról!

A gyakornoki programról:

A Mercedes-Benznél a hallgatók már a tanulmányaik alatt releváns gyakorlati munka­tapasztalatra tehetnek szert.

A program feltétele, hogy a gyakornok aktív nappali ta­gozatos hallgatói jogviszonnyal, minimum 3, maximum 6 hónapig, heti 4-5 napot tudjon nálunk munkát vállalni.

Amit kínálunk:

Egyedülálló munkalehetőséget a Mercedes-Benz első európai, Németországon kívül megalapított személyautó­gyárában, mind a műszaki-termelési, mind pedig az adminisztrációs területeken. Jelenleg elsősorban a HR, marketing, pénzügy és minőségbiztosítás terültére keresünk hallgatókat.

„A legjobbat vagy semmit”

A Mercedes szlogenje alapelvárásként jelenik meg minden munkakörben, legyen szó közvetlenül gyártási területről, vagy közvetett módon a támogató területek szakembereinek napi munkájáról. A kiváló minőség folyamatos biztosítása 127 éve garancia vevőink számára világszerte.

Időpont: 2014. december 1., 16:00

Helyszín: SZTE Gazdaságtudományi Kar – KO Aula