OTDK-n részt vett hallgatók köszöntése

2019. június 03.

A GTK Kari Tanácsa köszöntötte a pécsi OTDK résztvevőit és felkészítő tanáraikat

A Gazdaságtudományi Kart a pécsi Országos Tudományos Diákköri Konferencia Közgazdaságtudományi szekciójában 19 hallgató képviselte. A hagyományokhoz hűen a verseny után a karon egy rövid ünnepség keretében köszöntötték őket. Az elismerő oklevél mellett a 2019. június 8-án tartandó GTK Piknikre is kaptak meghívót.

A Közgazdaságtudományi szekció szegedi résztvevői:

1. 1. helyezett
    • Chen Xi: How financial attitude, credit card using, and disposable income affect impulsive buying behaviour among college students? (témavezető: Dr. Kincsesné Dr. Vajda Beáta)
    • Giulia Filoso: Millenials, food tourism and social media: an application of the theory of planned behaviour (témavezető: Dr. Révész Balázs)
    • Kelemen Dóra: A klaszteresedés hatása a vállalkozások innovációs tevékenységére és az azt korlátozó tényezőkre az ArchEnerg Klaszter példáján keresztül (témavezető: Dr. Vas Zsófia)
    • Szenek Fanni-Zubor Melissza: Regionális gazdaságfejlesztés támogatása a terméktér segítségével (témavezetők: Dr. Elekes Zoltán Juhász Sándor)
  2. 2. helyezett
    • Antal Tibor Kende: Részvényesi értékrombolás (témavezetők: Dr. Kiss Gábor Dávid Dr. Kosztopulosz Andreász)
    • Gyulai Zsófia: Az élményérzetet teremtő arculat megalkotása az online-világban (témavezető: Dr. Révész Balázs)
  3. 3. helyezett
    • Rácz Tamás Attila: Gazdasági növekedés és a pénzügyi közvetítés fejlettsége (témavezető: Dr. Kovács György)
    • Tóth Benjámin Barnabás: A fogyasztó és a márka közötti viszony vizsgálata az Old Spice és az AXE példáján (témavezető: Dr. Prónay Szabolcs)