Nemzetközi Könyvbemutató a GTK-n

A SZAB Közgazdasági Szakbizottsága és az SZTE GTK szeretettel várja ez érdeklődőket 2018. szeptember 26-án a Gazdaságtudományi Kar Aulájában (Kálvária sgt. 1.) Rekettye Gábor professzor úr könyvbemutatójára.

A közelmúltban Angliában megjelent „Pricing - The New Frontier" című kötet szegedi bemutatóján Dr. Rekettye Gábor mellett a könyv társszerzője, Prof. Jonathan Liu – a Regent’s University London professzora – szintén a rendezvény vendége lesz.

Az este programja:

• 16:30 Dr. Kovács Péter, SZTE GTK dékánjának köszöntője
  • 16:40 Dr. Rekettye Gábor szerző előadása
  • 17:00 Dr. Prónay Szabolcs recenziója

Az angol nyelvű beszélgetés keretében lehetőség van hozzászólásokra, kérdésekre.
A rendezvényen a részvétel ingyenes, kérjük, ezen a címen regisztráljon: majoz@eco.u-szeged.hu

kinai_egyuttmukodes

A Szegedi Tudományegyetem és az SZTE Gazdaságtudományi Kar képviseletében Szakál Péter oktatási igazgató és Kovács Péter, a Gazdaságtudományi Kar dékánja 2019. január végén Kínába utazott. A látogatás során több egyetemmel is együttműködési megállapodást írtak alá.