Önéletrajz írási és interjútechnika tippek és nyílt nap a BP-nél

Csatlakozz valamelyik előadásunkhoz és/vagy gyere el egy nyílt napra és nyerj betekintést a BP szegedi irodájába!

BP - Nyílt napA 90 perces előadás során önéletrajz-írási tippeket osztunk meg veletek, illetve abban is segítünk, hogy hogyan érdemes felkészülni egy interjúra.

A 120 perces nyílt nap során pedig lehetőségetek nyílik megismerni a BP-t és a szegedi működésünket, körbenézni az irodánkban és megismerkedni kollégáinkkal.

Mindkét program során bemutatjuk 2019 márciusában induló gyakornoki programunkat és felteheted kérdéseidet a jelentezéssel kapcsolatban.

Mindkét programunkról és a regisztráció menetéről itt tájékozódhattok: https://www.bp.com/en_hu/hungary/careers/open-day.html

kinai_egyuttmukodes

A Szegedi Tudományegyetem és az SZTE Gazdaságtudományi Kar képviseletében Szakál Péter oktatási igazgató és Kovács Péter, a Gazdaságtudományi Kar dékánja 2019. január végén Kínába utazott. A látogatás során több egyetemmel is együttműködési megállapodást írtak alá.