Iskolapadból saját vállalkozásba

Farkas Tamás előadása az MKT Ifjúsági Tagozat szervezésében

Farkas Tamás a GTK korábbi, Discipuli pro Universitate díjjal kitüntetett hallgatója tartott előadást a GTK Aulájában.

A GTK „soft spin-off” cége, a Four Creation egyik alapítójaként Tamás azokról a tapasztalatokról mesélt, amelyekkel kezdő vállalkozóként kellet neki és kollégáinak megküzdenie. A reklámcég alapítói mind a GTK jelenlegi, illetve volt diákjai, akik különböző területeken jeleskednek, és így remekül kiegészítik egymást – van közöttük, aki a kreatív területért felel, aki az értékesítést menedzseli, és aki a szervezetfejlesztést felügyeli. A szegedi közgazdászok vállalkozása egyre több megrendeléssel büszkélkedhet, és egyre nagyobb projektek köthetőek a nevéhez –nem csak a felsőoktatási marketingben.

A Gazdaságtudományi Kar Diplomaosztó Ünnepségére
2019. január 17-én (csütörtökön) az SZTE József Attila Tanulmányi és Információs Központ Kongresszusi termében
(Szeged, Ady tér 10.) kerül sor.

Friss hírek
2018. december 11.