Iskolapadból saját vállalkozásba

Farkas Tamás előadása az MKT Ifjúsági Tagozat szervezésében

Farkas Tamás a GTK korábbi, Discipuli pro Universitate díjjal kitüntetett hallgatója tartott előadást a GTK Aulájában.

A GTK „soft spin-off” cége, a Four Creation egyik alapítójaként Tamás azokról a tapasztalatokról mesélt, amelyekkel kezdő vállalkozóként kellet neki és kollégáinak megküzdenie. A reklámcég alapítói mind a GTK jelenlegi, illetve volt diákjai, akik különböző területeken jeleskednek, és így remekül kiegészítik egymást – van közöttük, aki a kreatív területért felel, aki az értékesítést menedzseli, és aki a szervezetfejlesztést felügyeli. A szegedi közgazdászok vállalkozása egyre több megrendeléssel büszkélkedhet, és egyre nagyobb projektek köthetőek a nevéhez –nem csak a felsőoktatási marketingben.

Megrendülten tudatjuk, hogy a Gazdaságtudományi Kar alapító tagja, a Szegedi Tudományegyetem korábbi gazdasági főigazgatója, Dr. Andrássy Adél életének 73. évében, 2018. október 1-jén elhunyt.

Friss hírek
2018. október 05.
2018. szeptember 10.

• október 26.
    11:00 - 13:00
    Kölcsönvett képességek – A külföldi tulajdonú vállalatok és az import szerepe a hazai térségek foglalkoztatottságának alakulásában és exportjának diverzifikációjában.
  • november 17. 19:00 - 18. 04:00
  • november 22.
    14:00 - 16:00
  • november 23.
    09:00 - 16:00
  • november 28.
    18:00 - 20:00
    A tájékoztató program során Erasmus+, illetve Campus Mundi részképzésen részt vett GTK-s hallgatók mesélnek magyar nyelven élményeikről, a lehetőségekről és a pályázás menetéről, illetve szolgálnak hasznos tanácsokkal érdeklődő hallgatótársaiknak.