Iskolapadból saját vállalkozásba

Farkas Tamás előadása az MKT Ifjúsági Tagozat szervezésében

Farkas Tamás a GTK korábbi, Discipuli pro Universitate díjjal kitüntetett hallgatója tartott előadást a GTK Aulájában.

A GTK „soft spin-off” cége, a Four Creation egyik alapítójaként Tamás azokról a tapasztalatokról mesélt, amelyekkel kezdő vállalkozóként kellet neki és kollégáinak megküzdenie. A reklámcég alapítói mind a GTK jelenlegi, illetve volt diákjai, akik különböző területeken jeleskednek, és így remekül kiegészítik egymást – van közöttük, aki a kreatív területért felel, aki az értékesítést menedzseli, és aki a szervezetfejlesztést felügyeli. A szegedi közgazdászok vállalkozása egyre több megrendeléssel büszkélkedhet, és egyre nagyobb projektek köthetőek a nevéhez –nem csak a felsőoktatási marketingben.

Magyar Államkincstár

A Magyar Államkincstár Csongrád Megyei Igazgatóság felvételt hirdet értékpapír-forgalmazási referens munkakör határozott idejű kormányzati szolgálati jogviszony keretében történő betöltésére