Diákmenedzsment Bajnokság – 2018. Szeged

Továbbjutott a döntőbe a Csípős leves

A 2018-as Diák Menedzsment Bajnokság üzleti szimulációja a kerékpár kereskedelmet mutatta be, erős versenyhelyzetet modellező piacon, négy negyedévet szimulálva. A szegedi fordulóra hét csapat érkezett, melyek tagjai az élő selejtezőt megelőző online tesztforduló segítségével készülhettek a megmérettetésre. A szegedi selejtezőn élvezetes és változatos piaci verseny alakult ki: a hét csapat két piacon versengett, az első helyezettek mindkét alkalommal kiemelkedő teljesítménnyel nyertek. A fő mérőszám a profit volt, de a kapacitásmenedzsment és a pénzügyi stabilitás is beleszámított a teljesítmény értékelésébe.

Gratulálunk a Csípős leves csapat tagjainak, Szekeres Károlynak, Terék Larionnak és Nagy-György Jánosnak, akik az április 20-i középdöntőt is sikeresen vették, és így az országos döntőbe jutottak!

A fotók az esemény FB oldalon láthatóak:

A Gazdaságtudományi Kar Diplomaosztó Ünnepségére
2019. január 17-én (csütörtökön) az SZTE József Attila Tanulmányi és Információs Központ Kongresszusi termében
(Szeged, Ady tér 10.) kerül sor.

Friss hírek
2018. december 11.