GM Club csocsóbajnokság és társasjátékest

A vizsgaidőszak közepén tanárok és diákok együtt kapcsolódtak ki a GM Club csocsóbajnokságán és társasjátékestjén.

2018. január 17-én a Fröccskocsmában a kar hallgatói és oktatói mérettették meg magukat több játékban is. A csocsóbajnokság résztvevői kétfős csapatokban vetélkedtek egymás ellen egészen a győzelemig. Akik nem az asztali foci szerelmesei, ők a Solo, a Jenga és a Dobble társasjátékokkal múlatták az időt.

Ezúton is gratulálunk a csocsóbajnokság nyertes csapatának, illetve mindenkinek köszönjük a részvételt. Reméljük, jól éreztétek magatokat!

GM club csocsó döntősök

Ideje lenne felfrissíteni a németből tanultakat? Szívesen dolgoznál egy német vállalatnál? Beiratkoznál a hageni távegyetemre? Használható nyelvtudásra vágysz?