Demonstrátori pályázat

A Felsőoktatási Törvény szellemében az SZTE Gazdaságtudományi Kara (továbbiakban: GTK) demonstrátori pályázatot hirdet a 2017/2018. tanév II. félévére, hogy ezáltal a Kar oktató-nevelő munkájába bevonja és felkészítse hivatásuk magas színvonalú művelésére az arra legalkalmasabb jelölteket.

A pályázatot az illetékes intézetvezetőhöz kell benyújtani a GTK-ra!

A pályázat feltétele:

Pályázhatnak a GTK (kivételes esetben – az érintett Intézet kifejezett támogatásával – más karok) másodéves felsőoktatási szakképzéses vagy harmadéves (kivételes esetben másodéves) alapszakos, illetve mesterszakos nappali és levelező tagozatos hallgatói.

A demonstrátori jelentkezéshez egy tantárgyfelelős vezető oktató írásos támogató javaslata is szükséges, aki a hallgatót bevonja az oktatásba, kutatásba.

A demonstrátor közvetlen feladatát az illetékes intézetvezető minősíti a következő fokozatok szerint:

• demonstrátori feladatát kiválóan látta el,
  • demonstrátori feladatát jól látta el,
  • demonstrátori feladatát megfelelően látta el,
  • demonstrátori feladatát nem látta el.

A demonstrátori tevékenység minősítése az ETR-be bevezetésre kerül.

A demonstrátort tevékenységéért a Kar 10.000,- Ft/ félév juttatásban részesíti (Egyetemi Könyvesboltban felhasználható elektronikus utalvány formájában) a következő félév elején.

A demonstrátori pályázatok benyújtási határideje:
2018. február 15. (csütörtök) 12:00

Megrendülten tudatjuk, hogy a Gazdaságtudományi Kar alapító tagja, a Szegedi Tudományegyetem korábbi gazdasági főigazgatója, Dr. Andrássy Adél életének 73. évében, 2018. október 1-jén elhunyt.

Friss hírek
2018. október 05.
2018. szeptember 10.

• október 26.
    11:00 - 13:00
    Kölcsönvett képességek – A külföldi tulajdonú vállalatok és az import szerepe a hazai térségek foglalkoztatottságának alakulásában és exportjának diverzifikációjában.
  • november 17. 19:00 - 18. 04:00
  • november 22.
    14:00 - 16:00
  • november 23.
    09:00 - 16:00
  • november 28.
    18:00 - 20:00
    A tájékoztató program során Erasmus+, illetve Campus Mundi részképzésen részt vett GTK-s hallgatók mesélnek magyar nyelven élményeikről, a lehetőségekről és a pályázás menetéről, illetve szolgálnak hasznos tanácsokkal érdeklődő hallgatótársaiknak.