Prezentációs technikák verseny

A Prezilimpiával egy időben az egyetemi Prezentációs Technikák verseny kari fordulóján is megméretteték magukat a GTK hallgatói.

Az SZTE által harmadjára megrendezett prezentációs verseny első fordulójában a hallgatók maguk választhatták ki a témát, amelyet bemutattak. A közgazdász hallgatók közül a legjobbnak bizonyult:

• 1. Arailym Seiitkhanova
  • 2. Sirin Khaleel Abdul Nour
  • 3. Török Réka Szabina

Gratulálunk nekik!

Az első helyezett Arailym Seiitkhanova jutott tovább az összegyetemi döntőbe, ahol az egyetem többi karáról érkezett első helyezettekkel kell felvennie a harcot.
Minden érdeklődőt és szurkolót szeretettel invitálunk az összegyetemi döntőre.

Helyszín: Szent-Györgyi Albert Agóra, Informatórium
Időpont: 2018. április 12. 14:00

Csoma Róbert sikeresen védte meg 2018. december 6-án Az uniós fejlesztési támogatások abszorpciójának néhány jellegzetessége címú doktori disszertációját. A Bíráló Bizottság javasolta Csoma Róbert részére a PhD fokozat odaítélését. Témavezető: Prof. Dr. Voszka Éva