mktpodium

MKT Pódium - Németh Antal és Köles István Junior előadása

Milyen áru leszel rövidesen a munkapiacon? Mit tehetsz hamar magadért?

Németh Antal és Köles István Junior, a Kihelyezett Marketing munkatársai hasznos információkkal és tanácsokkal látnak el bennünket, hogy a munkaerőpiacon megfelelően tudjunk tájékozódni és boldogulni.

Többek között rávilágítanak az alkalmazotti és vállalkozói lét különbségeire és átfedéseire. Bemutatják számunkra a különféle személyiségtípusokat a DISC tipológia mentén. Lesz szó arról is, hogy hogyan érdemes felkészülni egy felvételi elbeszélgetésre. Vajon milyen előnyei és hátrányai lehetnek annak, ha sok munkahelyed volt már, vagy épp ellenkezőleg, ha kevés? Milyen generációs problémákkal szembesülhetünk napjainkban? Ezekre az aktuális kérdésekre ad választ az előadás.

Időpont: 2017. március 22. 18:00-19:30

Helyszín: SZTE GTK, KO Aula

Az esemény linkje ITT található!

• április 27.
    14:00 - 16:00
    Szeretettel várunk minden, a Doktori Iskola iránt érdeklődőt csütörtökön 14 órára a KO Aulába. A tájékoztató témája: - milyen felvételi követelmények vannak? - hogyan épül fel a képzés ( tanórák, kutatás)? - miért hasznos nemzetközi konferenciákra járni, és hogyan támogatja mindezt a Doktori Iskola? - hogyan lehet szakcikkeket írni? - hogyan lehet megszerezni a doktori fokozatot? - hogyan alakul az ösztöndíj (első két évben 140.000 Ft, második két évben 180.000 Ft)? - milyen kiegészítő ösztöndíjak vannak (pl. PADS ösztöndíj programja)?
  • május 3.
    08:00 - 20:00
    A GTK és az ÁJTK hallgatóinak közös sportnapja
  • május 4.
    11:00 - 14:00
    Tantermi előadás: A gyógyszeripari innovációs folyamatok átalakulása Tudományos előadás: Az egyetemi technológia transzfer folyamatok átalakulása a tudásgazdaságban.
  • május 11.
  • június 8.