Újabb GTK-s siker

A győri Széchenyi István Egyetem Kautz Gyula Szakkollégiuma által 2017. február 10-12. között megrendezett Országos Pénzügyi Esettanulmányi Versenyen az SZTE GTK Pénzügytani Szakcsoportjának demonstrátoraiból kiállított csapat 2. helyezést ért el.

A verseny immár XV. alkalommal került megrendezésre, a Kárpát-medencei közgazdasági képzést folytató felsőoktatási intézmények 17 csapata vett részt rajta. A GTK-ról érkező csapat tagjai Máté Andor, Rácz Tamás, Szládek Dániel és Tóth Balázs pénzügy mesterszakos hallgatók voltak, felkészítő tanáruk Dr. Kovács György.

Urbánné Mező Júlia Veronika PhD védés

2017.09.20-án az MTA Szegedi Területi Bizottság székházában 11 órai kezdettel Urbánné Mező Júlia Veronika védte meg PhD értekezését. A dolgozat témája „Az ifjúsági munkanélküliség kihívásai az Európai Unióban”, témavezetője Dr. Udvari Beáta.