GTK_-_weboldal_slider

HelloSnapchat, a GTK Arcai megérkeztek!

2016. szeptember 19.

Középiskolás vagy és érdekel az egyetem világa? Esetleg egyetemista vagy és szeretsz Neked is ismerős arcokkal, helyekkel találkozni? Kövesd a GTK Snapchat profilját, ahol a GTK Arcai megragadják az igazi egyetemi élményeket és megosztják követőinkkel!

Idén ősszel egy meglepetéssel készülünk a középiskolás és jelenlegi SZTE-s hallgatóinknak, amely során

• a továbbtanuláson gondolkodók bepillanthatnak az egyetemista hétköznapokba. A leggyakrabban felmerülő kérdéseikre kaphatnak választ, többek között megtudhatják, hogyan élhetik napjaikat SZTE-s hallgatóként. Mit fognak tanulni, milyen tanárok és milyen légkör várja őket a szegedi Gazdaságtudományi Karon. Azt, hogy mit csinál egy közgazdász, illetve hova és hogyan tudnak majd elhelyezkedni diplomájukkal.
  • az SZTE-s közösség tagjai pedig ismerős szegedi arcokkal, helyekkel és helyzetekkel találkozhatnak!

Egy most induló különleges és rendhagyó sorozat segítségével mutatjuk be nektek az egyetemi hallgatóként átélhető élményeket.

• Különleges, mert három izgalmas személyiség, a GTK Arcai segítségével fedezzük fel az SZTE nyújtotta élményeket. Most ősszel a GTK Arcai, Ádám, Anita és Ákos megörökítik a hétköznapjaikat és megosztják Snapchat követőinkkel, hogy az ő szemükkel fedezhesd fel ezt az új világot!
  • Rendhagyó, mert egy friss és a pillanatok gyors megragadására épülő felületet, a Snapchat-et használjuk. Innovatív és fiatalos karként fontos számunkra, hogy elsőként használjunk új eszközöket, új megoldásokat, ezért szeretnénk minél személyesebb, szórakoztatóbb és hitelesebb formában megjeleníteni az igazi egyetemi pillanatokat.

Kövesd a GTK Arcait, akik megtestesítik az átlagos közgazdász hallgatókat, miközben a szakmai és szórakoztató élményeket egyaránt bemutatják, dokumentálják. A GTK Snapchat-jén Ádám, Anita és Ákos hétfőtől kezdődően egész ősszel bepillantást biztosít számodra ebbe az új világba!

GTK Arcai – Fedezd fel az egyetem világát!

GTK Arcai snapcode