Az év felelős foglalkoztatója a ForArea Gazdaságfejlesztő Kft.

2016. november 25.

Az SZTE GTK-n működő ösztöndíjprogramjával érdemelte ki a vállalkozás a rangos elismerést.

2016. november 24-én a Groupama Arénában adták át az Év Felelős Foglalkoztatója Díjat, melyet a ForArea Gazdaságfejlesztő Kft. érdemelt ki a karunkon működtetett ösztöndíjprogramjával.

A ForArea Kft. a Provice cégcsoport tagja, a magyarországi vezetési tanácsadó piac egyik meghatározó szereplője, partneri hálózatán keresztül több ország üzleti szakértő cégeiből alakult közösség tagja.

A ForArea Kft. a Provice cégcsoport tagjaként az alábbi tevékenységeket végzi:

• térség- és hálózatfejlesztés menedzsment,
  • beszállító fejlesztés és képesség fejlesztés,
  • oktatás fejlesztés,
  • K+F+I program és projektirányítás fejlesztés,
  • program és projektkommunikáció és PR-marketing.

A ForArea Kft. és a Provice cégcsoport 2012 óta alapít ösztöndíjakat a Gazdaságtudományi Karon, eddig 9 hallgató nyert Provice ösztöndíjat. Ösztöndíjaik anyagi támogatást nyújtanak a tanulmányok idejére, és egyben mentori programot, ismeretek és kompetenciák bővítését is jelentik a nyerteseknek. Az ösztöndíjasok a támogató cég képviselőivel konferenciákon, workshopokon vehetnek részt azokon a területeken, amelyek legjobban érdeklik őket, sőt tréningeken fejleszthetik tudásukat. A mentorprogram célja, hogy a támogatott fiatalok tanulmányaikban és civil életükben is a legsikeresebbek között legyenek.