ec2016_megnyito

2016. július 25-én startolt az 5. EcoCamp

2016. július 26.

Ötödik alkalommal szervez a Gazdaságtudományi Kar nyári tábort középiskolások részére: idén 24 fiatal vehet részt ez egyhetes programsorozaton a GTK főépületében.

A délelőtti interaktív szakmai előadások után, pihenésképpen a táborozók Szeged és környékének látványosságait és egymást is jobban megismerhetik.

A hétfői nyitónap során a regisztrációt követően Dr. Csurgó Edit, a NAV Csongrád Megyei Adó- és Vámigazgatóság adóügyi igazgatóhelyettese, Dr. Vilmányi Márton, a GTK dékánja és Dr. Kovács Péter, a tábor vezetője köszöntötte a középiskolásokat. A nyitóünnepséget egy csapatépítő tréning követte, amely az esti városi vetélkedőn folytatódott. A következő napok is sok szórakozást és tapasztalatot ígérnek: az Econventio trénereinek, a NAV előadóinak és a kar oktatóinak köszönhetően a Gazdaságtudományi Kar Kálvária sugárúti épületében minden nap hoz valamilyen meglepetést.

Reméljük, idén is hasonló élményekkel és hasznos ismeretekkel térnek haza a középiskolások, mint az előző négy évben!