gtk140704_0899

Diplomaosztó 2016

2016. június 20.

Tudnivalók a diplomaosztóról

Az alapképzésen, és a felsőoktatási szakképzési szakokon végzett hallgatók okleveleinek ünnepélyes átadására 2016. július 1-jén (pénteken) 10.00 órakor kerül sor az SZTE József Attila Tanulmányi és Információs Központ Kongresszusi termében (Szeged, Ady tér 10.).

Az ünnepség előtt tájékoztatót és próbát tartunk, melyen a részvétel kötelező. Az avatandó jelölteknek 8.30 órakor kell megjelenni az SZTE József Attila Tanulmányi és Információs Központ Kongresszusi termében (Szeged, Ady tér 10.). A pontos megjelenésre feltétlenül számítunk!

Vendégek helyfoglalása: 9.30 órától

A mesterképzésen, és a szakirányú továbbképzésen végzett hallgatók okleveleinek ünnepélyes átadására 2016. július 1-jén (pénteken) 13.00 órakor kerül sor az SZTE József Attila Tanulmányi és Információs Központ Kongresszusi termében (Szeged, Ady tér 10.).

Az ünnepség előtt tájékoztatót és próbát tartunk, melyen a részvétel kötelező. Az avatandó jelölteknek 11.30 órakor kell megjelenni az SZTE József Attila Tanulmányi és Információs Központ Kongresszusi termében (Szeged, Ady tér 10.). A pontos megjelenésre feltétlenül számítunk!

Vendégek helyfoglalása: 12.30 órától

A diplomaátadás zavartalan lebonyolítása érdekében amatőr fényképészek, videósok a színpadra nem mehetnek fel. Hivatásos fényképész minden végzett hallgatóról készít fényképet. A fotók megrendelésére a helyszínen lesz lehetőség.

Aki a diploma átadó ünnepségen nem tud megjelenni, nyilatkozhat az oklevél átvételének módjáról. Az okmányok postai levélben történő küldéséhez szükséges a pontos cím megadása! A postázásra a diplomaosztó ünnepséget követő héttől kezdődően kerül sor. Az oklevelet 2016. július 6-tól munkanapokon 10 és 12 óra között a Tanulmányi Irodán lehet átvenni személyesen, vagy tanúkkal igazolt írásbeli meghatalmazással (név, személyes adatok, személyi igazolvány szám).